İntermar Otel Marmaris

İntermar Otel Bilgileri

Marmaris Resort otellerinin davet edici dunyasında, Intermar hotel diğerlerinden ayırt edici bir konaklamasıyla kendini farkını ortaya koyuyor.Intermar Hotel, odalarınızda size daha fazla rahatlık ve mekan sağlamak için yeniden restore edilmiştir. Marmaris’le baslayıp Marmaris’le biten akdeniz de, sizi ailenizle birlikte tecrube edeceğiniz eşsiz bir tatil kaçamağı bekliyor.

Dalaman Havaalanı sadece 90 dakika olan Intermar hotel aynı zamanda plaja 120 m, tatil merkezi ve Marina ya 1 km uzaklıkta sehir merkezinde olmasıyla etrafa kolay ulaşım saglar.Oteliiz Marmaris in kalbinde yer alır ve sizin favori restaurant ve eglence merkezlerinize de yakındır.Aynı zamanda otelde kaldıgınız sure boyunca aracınızı otelin otoparkına park edebilirsiniz.

Intermar otel tesisleri içinde; Açık Yüzme Havuzu,su kaydırağı, içeride ve dısarıda A La Carte Junction Restaurant, Bayan Kuaförü, Berber,Masa Tenisi, Masaj salonu, Sauna, Fitness merkezi, Otopark, Toplantı Salonu bulunmaktadır.Aynı zamanda bir araç ve motosiklet kiralama bürosu otelin ilk katında yer alıyor.

 
  İntermar Hotel Marmaris
  Tütüncükara Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Kemal Seyfettin Elgin Blv. No : 61 48700 Marmaris - MUĞLA
  Tel 1: +90 252 412 49 96 ( PBX )
  Tel 2: +90 252 411 03 05 ( PBX )
  Faks : +90 252 412 49 97
  Rezervasyon Adresi : info@intermarhotel.com
  Yönetim Adresi : intermar@intermarhotel.com
MSN intermarhotel.marmaris@hotmail.com

© Copyright 1998- INTERMARHOTEL.COM. Tüm hakları saklıdır.